Biografia

Literatura

Artykuły/Recenzje

Publicystyka


KSIĄŻKI


Twój horoskop 1995
Joseph Polansky

Wydawnictwo Mefis (94 r.), s.388. Wiedza o sobie i o wszechświecie, w którym żyjemy, jest kluczem do sukcesu. Twój horoskop słynnego astrologa J. Polansky'ego da Ci te wiedzę. Jak naepjłniej wykorzystać czas oraz okazję nieustannie stwarzane przez los?

Okładka Twój horoskop 1995

Kosmiczna psychologia kobiety
Judith Bennett

Wydawnictwo Akia (97 r.), s. 495. Książke tę stworzyła mądra i doświadczone kobieta, doskonale rozumiejąca problem y, dotyczące nas wszystkich. Znajdziesz w niej dobrą radę i sposób, prowadzący do naprawienia swojego życia.

Okładka Kosmiczna psychologia kobiety

Nieproszeni goście
Richard Hall

Wydawnictwo Akia (96 r.), s. 256. Czy naszą planetę odwiedzają przybysze z kosmosu? Czy są podobni do nas? Może podróżują poprz ez czas, a może przybywają z innej rzeczywistości, dotychczas nie znanej nauce? Kliknij na okładkę, aby przeczytać mój wstęp do książki pt. Pochwała intelektualnego świata.

Okładka Nieproszeni goście

Przyjaciele czy nadzorcy
Leah A. Haley

Wydawnictwo Akia (97 r.), s. 214. Jest to prawdziwa historia wykształconej kobiety, matki i żony, której solidny świat mieszkanki Stanów Zjednoczonych nagle się rozprysł jak mydlana bańka. Autorka uświadomiła sobie, że była porwana przez kosmitów.

Okładka Przyjaciele czy nadzorcy?

Dawne tajemnice
nowe odpowiedzi
Colin Wilson

Wydawnictwo Akia (97 r.), s. 145. W tej fascynującej książce autorzy pokazują nam tajemnicze wydarzenia i dziwn e zjawiska, których nie można wyjaśnić. Tłumaczenie tej książki sprawiło mi ogromną przyjemność, gdyż od dawna interesowałam się niewyjaśnionymi faktami. Badania Colina są dla mnie znane, sama prowadziłam wywiady z osobami, które są opisane w książce. Kl iknij na okładkę, aby zobaczyć zdjęcia, które wykonałam podczas pobytu w Londynie, a które zostały włączone do książki ze względu na zbieżność tematu.

Okładka Dawne tajemnice nowe odpowiedzi