Dawne tajemnice

Z Emma Popik : Oficjalna strona gdanskiej autorki ksiazek SF
Skocz do: nawigacja, szukaj
Dawne tajemnice emma popik 1.gif

Dawne tajemnice nowe odpowiedzi Colin Wilson

Wydawnictwo Akia (97 r.), s. 145. W tej fascynującej książce autorzy pokazują nam tajemnicze wydarzenia i dziwn e zjawiska, których nie można wyjaśnić. Tłumaczenie tej książki sprawiło mi ogromną przyjemność, gdyż od dawna interesowałam się niewyjaśnionymi faktami. Badania Colina są dla mnie znane, sama prowadziłam wywiady z osobami, które są opisane w książce. Kl iknij na okładkę, aby zobaczyć zdjęcia, które wykonałam podczas pobytu w Londynie, a które zostały włączone do książki ze względu na zbieżność tematu.Pokazuję powyginane łyżki siłą umysłu

Dawne tajemnice emma popik 2.gif


Dawne tajemnice emma popik 3.gif

Ostatnio czytałam w "Wiedzy i Życie" artykuł, w którym autor przypuszcza, że kręgi na zbożu zostały sztucznie wykonane. Jest to po prostu dowcip. Autor twierdził, że zostały wydeptane w nocy. Posiadam duże zbiory danych na ten temat, które zebrałam podczas badań, wykonanych w Anglii. Spotkałam tam osobę będšcš kierownikiem wielkiego programu badawczego, Colinem Andrewsem. Proszę zobaczyć, jakie te napisy są duże.


Dawne tajemnice emma popik 4.gif

Tutaj widać dobrze prespektywę. Jeżeli się dobrze przyjrzeć z bliska to spostrzegamy, iż źdźbła trawy są bardzo równomiernie położone, zupełnie inaczej niż po przejściu nóg człowieka. Zobacz niżej.


Dawne tajemnice emma popik 5.gif

Pragnęłam bardzo dowiedzieć się osobiście w jaki sposób te znaki pojawiają się na polach. Problem był tylko jeden, nie wiadmo było, gdzie się powstanš, a pól w Angli jest dużo.

Razem japońskim dzinnikarzem Kazuo Ueno zostaliśmy zaproszeni przez Colina na jedną z jego nocnych obserwacji. Przez cała noc nikt nie spał, sprzęt elektroniczny rejestrował każdy ruch w promieniu wielu kilometrów. Pewne obszary były przez cały czas filmowane w nadziei, że uda nam się uchwycić moment tworzenia.

Niestety nie udało się tego zarejestrować...

Moją następną osobą, z którą się kontaktowałam był Uri Geller


Dawne tajemnice emma popik 6.gif
Dawne tajemnice emma popik 7.gif